Strijd tussen de coaches barst meteen los in 'The Voice van Vlaanderen'

Meer dan 100 kandidaten staan voor één van de spannendste momenten uit hun leven. Vanaf morgen, vrijdag 13 februari, laten ze hun stem horen aan Vlaanderen én aan Joost Klein, Laura Tesoro, Koen Wauters en Mathieu Terryn.
De lat ligt meteen hoog in 'The Voice van Vlaanderen', want bij een eerste ‘vierdraaier’ staan de coaches lijnrecht tegenover elkaar. Vooral Laura gaat voluit en dat ontgaat ook newbie Joost niet. 'Vergelijk jij mij nu met een visboer?', reageert Laura wanneer hij haar vurige pleidooi vergelijkt met een verkooppraatje op de vismarkt. Wie haalt ‘de vis’ uiteindelijk binnen?
Voor de strijd losbarst, trapt het nieuw-samengesteld coachkwartet het tiende jubileumseizoen van 'The Voice' op gang met een knaller van een openingsnummer. Ze zingen (en rappen) samen een bijzondere versie van Ik Wil Je van De Kreuners.
Bekijk het openingsnummer van de coaches hier:
Een gouden stem en vier iconische draaistoelen. Daar draait het nadien allemaal om in de eerste Blind Auditions. Met een duwtje in de rug van host An Lemmens of Aster Nzeyimana betreden elf talenten het podium. Allemaal hopen ze op een plekje in team Joost, team Laura, team Koen of team Mathieu. Ondertussen gluren Q-dj’s Maarten & Dorothee mee in 'The Voice Comeback Stage', waar afgevallen talenten terugvechten voor een plek in de wedstrijd. De spin-off gaat vrijdag meteen na 'The Voice' van start op VTM GO.
Deze talenten wagen hun kans in de eerste Blind Auditions van The Voice
Jean (Gent) werd geboren in Libanon en heeft Armeense roots. Zijn familie vluchtte naar België op zoek naar veiligheid en toekomstperspectief, nadat ze in Beiroet een verwoestende explosie meemaakten. Jean zingt een Engels-Arabische versie van Desert Rose van Sting en Cheb Mami.
Zingen is voor Aïcha (Deinze) geen hobby, maar een levensmissie. Een plan B heeft ze niet. Ze wil haar stem gebruiken om een goede boodschap de wereld in te sturen. Aïcha zingt Chain of Fools van Aretha Franklin.
Ibe (Torhout) beleefde een moeilijke jeugd. Mentale gezondheid en depressie waren erg aanwezig in haar gezin. Ook persoonlijk klom Ibe recht na een zware periode. Met haar verhaal wil ze mensen bereiken, troost brengen en tonen dat er altijd hoop is. Ibe zingt The Chain van Fleetwood Mac.
Brecht (Zoutleeuw) is leraar lager onderwijs en zong ooit aan de zijde van o.a. Aaron Blommaert in de boyband Bobby. Nu is hij klaar om solo te gaan. Brecht zingt een Nederlandstalige versie van Iris van Goo Goo Dolls.
Doris (Mechelen) is een doctoraatsstudente mondhygiëne met een passie voor songwriting. De liefde voor muziek kreeg ze van thuis mee. Tijdens haar auditie begeleidt ze zichzelf op de piano. Doris zingt een akoestische versie van Dancing in the Dark van Bruce Springsteen.
Lukas’ (Stal) deelname aan 'The Voice' staat in de sterren geschreven. Hij studeert namelijk astrofysica en is klaar om de sterren van de hemel te zingen. Lukas zingt Warrior van Demi Lovato.
Kapster in spe Abigail (Geraardsbergen) schopte het in team Metejoor tot de knockouts van 'The Voice Kids'. Sindsdien leerde ze heel wat bij en nu is Abigail klaar om te tonen hoeveel ze gegroeid is. Abigail zingt Never Enough van Loren Allred.
Norah (Wintershoven) beleeft een jaar 'van allemaal eerste keren'. De 18-jarige handbalkeeper beleeft haar eerste jaar als volwassene, zit in haar eerste jaar psychologie en neemt voor het eerst deel aan 'The Voice'. Norah zingt een akoestische versie van Girls Just Wanna Have Fun van Cyndi Lauper.
Ze is een vlotte babbelaar, heeft 5 Tik Tok-accounts en houdt van entertainen. Bovenal wil Nore (Vorselaar) mensen laten lachen. Haar deelname aan 'The Voice' is 'de grootste middelvinger naar de pestkoppen van vroeger'. Nore zingt undressed van sombr.
Babs (Gent) staat bij haar vrienden bekend om haar ‘casual business woman’-stijl en sociale persoonlijkheid. Muziek is haar manier om mensen samen te brengen. Babs zingt Dancing On My Own van Calum Scott.
Joke (Boom) beleefde een jeugd met veel obstakels. Ze werd zwaar gepest, maar haalde kracht uit haar muziek. Haar opa speelde een sleutelrol in haar muzikale parcours. 'Hij is mijn superstar', klinkt het. Joke zingt Highway to Hell van AC/DC.
Met sterke stemmen, uitgesproken coaches en een competitie op het scherp van de snee wordt de tiende editie van 'The Voice' een niet te missen afspraak op vrijdagavond. Of op eender welk ander moment. Zowel 'The Voice' als 'The Voice Comeback Stage' zijn namelijk telkens één week op voorhand in preview te bekijken met VTM GO+.
'The Voice van Vlaanderen', eerste Blind Auditions, vrijdag 13 februari om 20.40 uur bij VTM.
DOSSIER: Voorjaar 2026: alle plannen, alle zenders (BE)
volledig dossier- 'Knokke off 3' nu volledig te bingen op VRT MAX
- De strijd barst los: 100 enthousiaste kandidaten, maar slechts 1 kan zich tot 'Homo Universalis' kronen
- De verleiding lonkt: dít zijn de verleid(st)ers van 'Temptation Island'
- Dan keert 'Blind Gekocht' terug op Play
- Tien nieuwe amigo’s, één Mol: dit zijn de kandidaten van ‘De Mol’ seizoen 14
- Wie laat zich verleiden? Ontmoet de koppels van 'Temptation Island'
- 'De Trein' neemt kijkers mee op een exclusieve rit achter de schermen van NMBS
- De dames zetten de toon voor een nieuw seizoen vol drama in 'The Real Housewives of Antwerp'
- Kamal Kharmach deelt zijn kennis in 'Andermans Zaken' op VRT 1
- Bekende Vlamingen zonder filter geïnterviewd door mensen met autisme in nieuwe reeks ‘A-typisch’












