Nieuw seizoen 'Maestro' van start bij AVROTROS

zaterdag 2 december 2023
Foto: AVROTROS - © Elvin Boer 2023

Artiest en schrijver Pepijn Lanen, muzikant Frédérique Spigt, zanger Ammar Bozoglu, acteur Tjitske Reidinga, stand-up comedian Glodi Lugungu, presentator en acteur Chris Zegers en presentator en journalist Roos Moggré duiken, onder leiding van presentator Frits Sissing, in de wereld van de vierkwartsmaten, partituren en slagpatronen.

Dirigent en pianist Ed Spanjaard is de juryvoorzitter. Hij voorziet samen met Dominic Seldis en Isabelle van Keulen de deelnemers op de bok van commentaar en cijfers. Wie kan de rust bewaren, heeft de meeste feeling met de muziek en hanteert de baton het beste?


'Maestro', vanaf zondag 3 december om 20.25 uur bij AVROTROS op NPO 1.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL 5 logo

Thijs maakt zich hard voor twee schrijnende gevallen. De blinde Sibel viel door broddelwerk van een glasvezelkabellegger in een meters diep gat en brak daarbij haar knie. Bijna een jaar later wordt ze nog steeds van het kastje naar de muur gestuurd. In Heerlen wordt Burney tot wanhoop gedreven, omdat hij al vijf jaar met de gemeente in de clinch ligt over het de ombouw van zijn winkelpand naar een woning.

'Recht Door Zeeman', om 20.30 uur bij RTL 5.

Dossiers